BedForPet Prague

Наша місія

Ми бажаємо зробити світ кращим та безпечнішим місцем для тварин.
Порятунок

Наші волонтери рятують безпритульних котів по всій Чеській республіці.
Ми лікуємо, стерилізуємо/робимо кастрацію і забезпечуємо їх тимчасовими домівками, де вони одужують та чекають на людей, які їх прихистять.


Візьми з утулку, не купуй

Ми категорично проти негуманних практик розпліднення цуценят та кошенят. Ми заохочуємо людей прихищати безхатніх тварин, замість того, щоб спонсорувати розплідники. Якщо ж ви таки віддаєте перевагу покупці домашнього улюбленця з розплідника, радимо ретельно перевірити, як доглядають, та в яких умовах живут тварини, які задіяні у розведенні.


Стерилізація та кастрація

Ми виступаємо за стерилізацію та кастрацію як безпритульних, так і домашніх тварин. Ця практика ефективно вирішує такі проблеми, як перенаселення вулиць, переповненість притулків, а також є дуже корисною з точки зору здоров'я та загального благополуччя тварин.


Люблячі родини

Ми впевнені, що кожен кіт та собака (і будь-яка інша домашня тварина) заслуговує на люблячих хазяїв, які будуть піклуватися про неї як про члена сім‘ї. Саме тому ми зосереджені на пошуку домівов (в т.ч. тимчасових) для котів та собак з притулків та безхатніх котів, яких ми рятуємо з вулиць.


Просвітницька діяльність

Ми надаємо освітні матеріали щодо здоров'я, психології та поведінки котів, собак та інших домашніх тварин, щоб допомогти власникам краще зрозуміти потреби своїх улюбленців.


Мовна підтримка

Наші волонтери пропонують свої послуги з перекладу під час відвідування ветеринарного лікаря, пристрою, і так далі, як особисто, так і дистанційно.


Спільнота

Ми будуємо спільноту людей, які люблять тварин та піклуються про них і хочуть приймати участь у допомозі, чи то репостами публікацій про котів та собак, що шукають родину, чи то наданням прихистку або відвідуванням з хворою твариною ветеринарного лікаря.
Infographic for Bed For Pet Prague community of volunteers.
Ми любимо тварин. Ми захоплюємось ними. І ми переконані, що вони заслуговують на краще.

BEDFORPET PRAGUE здебільшого фокусуються на допомозі котам, собакам та щурам, оскільки наші засновники та волонтери мають найбільший досвід поводження з ними, тим не менш, за можливості ми завжди підтримуємо ініціативи, спрямовані на допомогу іншим тваринам і ми будемо раді волонтерам з досвідом порятунку птахів, коней та риб.